Масаж

Масаж

Торкання… Ніжне, як дихання вітру, гостре, як крижана вода. Здавна людина старається пізнати секрети власного тіла, щоб скинути втому, зняти біль, набратися енергії і налаштуватися на виконання великих справ. Масаж – це наука про доторки.

У SPA центрі створені всі умови для першокласного масажу: майстри, які вміють керувати енергетичними потоками тіла, кімнати у східному стилі, заспокійлива медитативна музика, чарівні пахощі та м’яке світло. Ледве переступивши поріг, відразу відчуваєш – тут володарює культ тіла.

Масажисти допоможуть Вам обрати саме той вид масажу, якого потребує Ваше тіло. Загальний масаж – найбільш універсальний. Майстер протягом години ретельно працює і з задньою, і з передньою поверхнями тіла, використовує різні техніки – погладжування, розтирання і вібрації. Турботливі торкання масажиста повернуть Вашому тілу відчуття цілісності. Якщо ж масажу потребує лише окрема ділянка тіла – голова, ноги, живіт – є сенс направити енергію масажиста саме туди, обравши одну з процедур сегментарного масажу.

Втомилися від шуму і метушні, напруга на роботі досягає критичної позначки –  на порядку денному релаксаційний масаж. Наш організм влаштований таким чином, що під час стресових ситуацій м’язи мимоволі напружуються, що зумовлено складними взаємовідносинами між психічним і фізичним станом людини. На щастя, система діє і в зворотному напрямі: розминаючи напружені м’язи, масажист чаклує над Вашим настроєм і працездатністю. Рекомендується проводити сеанси релаксаційного масажу також після занять в тренажерному залі або щоб зняти приємну втому від водних процедур. Триває сеанс 30-40 хвилин, при цьому масажист звертає увагу переважно на задню поверхню тіла і хребетний стовп – зони, що більше за інші страждають від денної втоми.

Масаж каменем "Sabai" – унікальна мінералізуючи терапія, спрямована на боротьбу з вільними радикалами завдяки прямому контакту шкіри зі з’єднаннями міді та цинку. Монгольські вершники використовували масаж каменем перед битвами, щоб звільнити м’язи від страху і додати їм переможної сили. Ця техніка сприяє виведенню токсинів, підвищує тонус внутрішніх органів, стимулює кровообіг і звільняє організм від болі і дискомфорту.

Прихильників російської парної чекає масаж віниками – дуже ефективний прогріваючий засіб для легень, бронхів, попереку, простати – у чоловіків, у жінок – яєчників. Масаж віниками сприяє виведенню шлаків і очищенню шкіри, береза – знімає денну втому і заспокоює, дуб – тонізує і наповнює тканини необхідною для життя силою.

Секрети краси Клеопатри відкриються для Вас після сеансів медово-соляного і кавового масажів. Обидві техніки сприяють покращенню стану шкіри, кровообігу, омолодженню і оновленню тіла. Частинки солі чи кави діють як скраб – видаляють мертві клітини, допомагають утворенню нових. Масажист ретельно розтирає всі частини Вашого тіла, передню і задню поверхні, звертає особливу увагу на проблемні зони, які потребують корекції.

Вверх