Басейни

Басейни SPA Готелю

Басейни Готелю SPA мають чотири види басейнів:

Басейн «Єнісей» у закритому приміщенні (90 м3), глибина від 1.20 м до 1.80 м, температура води 29°С з гідромасажем – оснащений системою зустрічної течії для спортивного плавання, водоспадом для масажу верхнього плечового поясу і голови, гейзером для повітряно-бульбашкового масажу тіла.

 

 


 

Басейн «Онтаріо» під склом (50 м³), 8.8м*4м, глибина від 1.00 м до 1.60 м, температура води 30°С – оснащений системою зустрічної течії для спортивного плавання. Оберіть свій затишний куточок за столиком біля басейну, щоб насолодитися трав’яним чаєм чи ароматною кавою. М’який куточок для відпочинку, де Ви можете замовити що-небудь з меню чи насолодитися відпочинком.

 

 


 

Басейн «Байкал» під відкритим небом (100 м3), 13м*5м, глибина від 0,9м до 2,45м, температура води 31°С – оснащений системою зустрічної течії для спортивного плавання, водоспадом для масажу верхнього плечового торсу і голови, двома гідромасажними місцями для масажу спини і попереку.

 

 


 

Дитячий басейн під відкритим небом (2 м³), 3м*2,6м, глибина 0,3м, температура води 35°С-38°С.

 


 

 

Термо-купеля на відкритому повітрі (10 м³),  2,7м *2,3м, глибина 1,7м, температура води 37°С.

 

 


 

На території водного центру розташовані три гідромасажні ванни.

Гідромасажний  SPA-басейн всередині приміщення на шість місць, температура води 35°С – оснащений масажем «Шиацу», групою форсунок, симетричною дією водних струменів (16 форсунок) на біологічно активні крапки (масаж засновано на традиціях східної техніки, відновлює здоров’я і гармонію тіла).

 

 


 

Гідромасажний SPA-басейн (2 м3) (фірми USSP), на п’ять місць на відкритому повітрі, температура води 36°С – оснащений турецьким масажем "Hammam Complex" – 12 форсунок, що обертаються, ефективно діють на м’язи всієї спини і передпліччя, покращують кровообіг, додаткова автономна форсунка забезпечує масаж в ділянці шиї. Вода насичена озоном.

 

 


 

Гідромасажний басейн Jacuzzi на п’ять місць на відкритому повітрі (за басейном Байкал), температура води 37°С – оснащений групою форсунок з симетричною дією водних струменів. Масаж "Fan Complex" – 8 форсунок різного розміру, що обертаються, подарують Вам незабутній масаж, діють на основні м’язові групи спини, ділянку ліктів, долонь. Вода насичена озоном.

 

 


 

Гідромасажна ванна "Medisana" для ніг робить можливим масаж ступнів і підйому ноги, знімає спазм вен і лімфатичних судин. Поєднує в собі дію води і масажу, має розслаблюючу властивість і оздоровчий ефект. Благотворно діє на стомлені ноги і варикозні вени.

Якщо Ви віддаєте перевагу смаглявій бездоганній шкірі, то запрошуємо Вас відвідати наш горизонтальний солярій, де Вам запропонують професійні засоби для засмаги, що забезпечать красивий відтінок, а також засоби по догляду за шкірою після засмаги.

У літній зоні для вашого повноцінного відпочинку пропонуються безкоштовні лежаки (заздалегідь не бронюються). Тут у теплу пору року Ви можете замовити що-небудь з меню і насолодитися відпочинком під відкритим небом.

Шукаєте SPA під Києвом? Тоді відвідавши наш SPA-комплекс, Ви не залишитесь байдужими!

Вверх