Баня і сауна

Баня і сауна під Києвом – зал теплової релаксації

На нульовому поверсі водного центру розташований зал теплової релаксації – сауни і баня.

Фінська сауна з температурою повітря 90°С, 20% вологості. Одночасно може знаходитися максимум чотири людини.

Російська баня з температурою повітря 85°С, 60% вологості. Проводяться віникові масажі дубовими і березовими віниками. Одночасно може знаходитися максимум чотири людини. 

Римська сауна з парогенератором, з температурою повітря 45°С, 100% вологості. Одночасно може знаходитися максимум чотири людини. 

Інфрачервона сауна – забезпечить глибоке прогрівання, при температурі повітря 55°С. Одночасно може знаходитися максимум дві людини. 

Кімната для скрабування тіла (для однієї людини) – це прекрасний спосіб швидко обновити всі клітинки шкіри, наповнити їх енергією і силою. Скраб прибирає відмерлі ороговілі частинки. Шкіра стає гладенькою і дуже ніжною.

Після теплових процедур Ви можете зануритися в купелю з льодяною водою, прийняти контрастний душ чи отримати крапковий масаж за допомогою циркулярного душу.

Циркулярний душ – водолікувальна процедура, під час якої на тіло подається струмінь води певного тиску і температури. Велика кількість струменів води, які виходять з дрібних отворів трубок значно збільшує пружність і еластичність шкіри.

У першу чергу, баня корисна як спосіб профілактики для підвищення імунітету, відновлення після фізичних і нервових навантажень, вона необхідна спортсменам і людям, які займаються важкою фізичною працею, а також виступає ефективним психотерапевтичним засобом. Банний пар необхідний тим, хто часто страждає на респіраторні захворювання. Віник у бані дає свій особливий ефект.

В листках дуба містяться дубильні речовини і ефірні масла. Ці компоненти і роблять шкіру пружною, гарно очищують її, лікують запальні процеси, а також попереджають підвищення артеріального тиску.

Березовий віник знімає м’язовий і суглобовий біль після травм і фізичних перевантажень. Містить аскорбінові кислоти, каротин, фітонциди. Всі речовини сприятливо впливають на організм людини.

Краща сауна і баня під Києвом – це, безумовно, наш комплекс теплової релаксації! Тут задовольнять найвитонченішого шанувальника цього виду відпочинку

Якщо Ви втомилися від метушні міста, але все ж віддаєте перевагу відпочинку недалеко від дому, наша сауна в Києві з радістю подарує Вам незабутні враження!

Вверх